Satış Noktaları POP

ALVISUAL, 30 yılı aşkın süredir, yüksek kaliteli POP ürünlerinin önde gelen tasarım ve imalat şirketi olarak bilinir.

İster perakende vitrin standları, ister mağaza içi özel aydılatmalı ürünler, projenizi hayata geçirmede ne kadar etkili, güvenilir ve hızlı olduğumuzu size gösterme fırsatı için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

Tasarım ve Ürün Geliştirme

Sizlerden gelecek talepler üzerine bir konsept oluşturduktan sonra, bir sonraki adımımız kendi bünyemizde tasarımlar oluşturmaktır.

Bunu takiben bir prototip hazırlanır ve seri üretim hazırlıkları başlar. Eğer ürün geliştirilmesi gerekiyorsa, tecrübeli takımımız ürün geliştirme ve var olan ürünlerin yeniden yapılanması konularında uzmandır. 

 

Üretim

Türkiye ve yerel üretim partnerlerimizde bulunan üretim tesislerimiz müşterilerimizin isteklerine hızlı reaksiyon göstermemizi sağlamaktadır.

Kendi üretim alanlarımız bize geniş̧ bir yelpazeye sahip standart ve özel malzemeler ile çalışmamızı mümkün kılmaktadır. Bu malzemelerden bazı örnekler: Alüminyum, Saç, Ahşap, Akrilik, PET, PS, Dijital ve Elektronik Malzemeler, Toz Boyama, Serigrafi Baskı ve Teknik Kumaş̧lar.

 

 

Yan sanayiler ile birlikte çalış̧mamız bize düşük maliyetli üretim yapmamıza ve özel yarı mamül veya hazır ürünlerin üretim sürelerini en aza indirgememize imkan vermektedir. 

 

 
 

 
 

Bize ulaşın

Daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız veya projenizi inceleyebilmemiz için, bizimle iletişime geçin.

 
 

Diğer Ürünler

Frameless® 

Kolon

 

Yeni geliştirdiğimiz Kolon sistemi sayesinde satış noktalarında kullanılmayan atıl kolanlarda mesajlarınızı gösterebileceksiniz.

BANNER CIFT TARAFLI.56.jpg

Frameless® 

Banner

Frameless® Banner modüler bir teşhir tanıtım sistemidir.

outdoor1.jpg

Frameless® Outdoor

Kumaş üzerindeki baskı teknolojisinin, kullanılan mürekkebin özel olması ve kumaşın dış mekan kullanımına uygun olması  sebebi ile ürün dış mekanlarda rahatlıkla kullanilabilir.