alvisual, illuminated, frameless, fabric, textile, frame, retail, project management, production, üretim, izmir, tabela, reklam, kurumsal, yönlendirme sistemleri, ledlite, clp, proje
 

ALVISUAL ile birlikte çalıştığınız takdirde yeni ürün tasarımı, ürün geliştirmesi veya var olan ürünlerin yeniden yapılandırılması dahil olarak tüm çözümleri aynı çatı altında sizlere sunabilecek son derece yetenekli bir iş ortağına sahip olursunuz.

 
Grey.jpg
 
 
 
 

 
 
 

Günümüzde, ALVISUAL, 50'den fazla çalışanıyla perakende ve iç tasarım sektörlerine yaratıcı çözümler sunan uluslararası çapta tanınmış bir üretici haline gelmiştir.

 
 
 

 
 
030.jpg
 
 
 

hizmetler

Tasarım ve Ürün Geliştirme

Sizlerden gelecek talepler üzerine bir konsept oluşturduktan sonra, bir sonraki adımımız kendi bünyemizde tasarımlar oluşturmaktır.

Bunu takiben bir prototip hazırlanır ve seri üretim hazırlıkları başlar. Eğer ürün geliştirilmesi gerekiyorsa, tecrübeli takımımız ürün geliştirme ve var olan ürünlerin yeniden yapılanması konularında uzmandır. 

 
 

 
 
 

Tasarım ve Ürün Geliştirme, Proje Yönetimi ve Mühendislik bizim gücümüzdür. Satış Noktaları ve satışlardaki iç mekan tasarımları alanlarında birçok çekici çözümler sunmaktayız.

 
 
 

 
 

hizmetler

Üretim

Türkiye ve yerel üretim partnerlerimizde bulunan üretim tesislerimiz müşterilerimizin isteklerine hızlı reaksiyon göstermemizi sağlamaktadır.

Kendi üretim alanlarımız bize geniş̧ bir yelpazeye sahip standart ve özel malzemeler ile çalışmamızı mümkün kılmaktadır. Bu malzemelerden bazı örnekler: Alüminyum, Saç, Ahşap, Akrilik, PET, PS, Dijital ve Elektronik Malzemeler, Toz Boyama, Serigrafi Baskı ve Teknik Kumaş̧lar.

Yan sanayiler ile birlikte çalış̧mamız bize düşük maliyetli üretim yapmamıza ve özel yarı mamül veya hazır ürünlerin üretim sürelerini en aza indirgememize imkan vermektedir. 

 
 
 
 
 

 
 
 

Yüksek derecede kalifiye çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz ve uzman ARGE ekibimizin bilgi ve tecrübesini kullanarak bireysel / kurumsal müşteri istekleri üzerinde çalışmaktayız. 

 
 
 

 
 

hizmetler

Proje Yönetimi

Projelerin yönetimi ile hedeflerinize ulaşabilmenin anahtarı planlama, organize etme ve tüm imkanları kontrol altında tutmak ile mümkündür!

Bizim sorumluluğumuz altında bulunan ve yan sanayicilerimiz tarafından üretilen yarı mamül veya bitmiş ürünler katı kurallara sahip Kalite Kontrol Ekibimiz tarafından her aşamada titizlikle kontrol edilmektedir. 

 
 
 

 
 
ALVISUAL-MAP.jpg
 
 
 

lokasyon

Yan sanayi ile olan ilişkilerimiz

1.000'den fazla şirketin bulunduğu bir sanayi bölgesinde yer alan şirketimiz, özenle seçilen tedarikçilerle yaptığı işbirliği sayesinde üretim verimliliğini maksimum derecede kullanıyor.

Sanayi bölgesinde olmamızın bize sunduğu avantajlar arasında; Farklı üretim yöntemlerinden yararlanma, esnek üretim kapasitesi ve kısaltılmış üretim süreleri.

 
 
 

Yan sanayiler ile birlikte çalış̧mamız bize düşük maliyetli üretim yapmamıza ve özel yarı mamül veya hazır ürünlerin üretim sürelerini en aza indirgememize imkan vermektedir. 

 
 

 
 
20160408_GIC_reunion_HD-17.jpg
 
 
 

Türkiye'yi temsil ettiğimiz

Global Instore Communication

Global Instore Communication 1967’de kurulmuş olan ilk POP Reklam ağıdır. GIC, POP iş dalında yaratıcılıklarımızın ve tecrübelerimizin paylaşıldığı uluslararası bir şirketler grubudur. Ağımız sayesinde GIC hemen hemen tüm piyasaların POP çözümlerinin tasarım, üretim ve montaj ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. 

Global Instore Communication hakkında daha fazla bilgi

 
 

 
 

Yerel ve Ululararası Ağımız

Firmamız ARED, EGIAD, FESPA, ISA ve ESF dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası derneklerde 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

 
 

 

bazı

Referanslarımız

 
 

 
 
 

iletişim

Bize ulaşın

İlgilendiğiniz ürünlere bağlı olarak iletişim sayfasında uygun kişiyi bulabilirsiniz.

 
 
 

 
IMG_9525 21.jpg

Frameless® Fabric Tension System

The new trend in visual communication is large format printing. The possibilities are endless due to the newest developments in fabric print techniques. Frameless® is a dynamic framing system that offers various solutions for fabric prints.

Explore Frameless® System

Screen Shot 2017-09-04 at 16.43.28.png

Point of Purchase Displays

For over 30 years, ALVISUAL has been known as the premier design and manufacturing company of high- quality POP Displays. Today, no matter where your business is located, we are ready to meet your needs.

Discover Point of Purchase Displays