Frameless® Tekstil Çerçeve

Frameless® kumaş baskılar için çeşitli çözümler sunan dinamik bir çerçeve sistemidir. Sistemin en belirgin özelliği afişinizi kapatacak bir çerçevenin olmamasıdır. Özellikle perakende sektörünün görsel ve iç dekorasyon ihtiyaçlarına uygun yapısı ile kendisine farklı bir yer açıyor.

Tekstil çerçevelerin sadece perakende ve fuarcılık alanlarında değil, restoranlarda, müzelerde, havaalanlarında, sağlık hizmetlerinde, eğitim tesislerinde ve ev dekorasyonunda gittikçe artan bir oranda yaratıcı bir seçenek olarak sahne alıyor.

 

 

Kolay Kurulum ve Hızlı Afiş Değişimi

Çerçeve montajı ve baskı değişimi, şerit fitil sayesinde herhangi özel bir alet kullanmadan profesyonel olmayan bir kişi tarafından bile kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilir.

 

Düşük Nakliye, Hafif ve Taşınabilir

Büyük ebatlar dahil çerçevelerin demonte sevk edilmesi ve katlanabilen kırışık dirençli olan kumaş navlun maliyetlerini en aza indirmektedir.

 

Teknik Kumaşlar

Kolay kumaş baskı değişimi sayesinde Frameless® sistemi afişlerin sıklıkla değiştiği yüksek adetli mağaza zincirlerinin maliyetlerini ciddi anlamda düşürmektedir. Büyük ebatlar dahil çerçevelerin demonte sevk edilmesi ve katlanabilen kırışık dirençli olan kumaş navlun maliyetlerini en aza indirmektedir.

Baskılı kumaşlar, PVC malzeme içermez ve kokusuzdur. Kullanılan tüm kumaşlar, yangın koruma sınıfı B1 standartlarına uygundur.

 

Silikon veya PVC fitil

Çerçeve sadece bir kez satın alınıyor. Kumaş baskının etrafına dikilmiş silikon veya pvc fitil sayesinde afiş değişimi, profesyonel olmayan biri tarafından herhangi bir özel alet kullanılmadan çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir.

 

 

Frameless® Profiller

Frameless® profilleri 15mm'den, 180mm'ye kadar farklı derinliklerde mevcuttur.

Frameless® Lightbox

Çerçevesiz görünüme sahip olan ışıklı kasa, neredeyse her boyutta üretilebilir

Frameless® Kumaş Baskı

 Büyük ebatlar dahil çerçevelerin demonte sevk edilmesi ve katlanabilen kırışık dirençli olan kumaş navlun maliyetlerini en aza indirmektedir.


 

Çerçevesiz görünüm, düşük maliyetli gönderim ve geleneksel tabela uygulamalarına göre kolay montajı.

Bunlar, marka sahiplerinin ve perakendecilerin müşterileri cezbetmek ve etkileşimde bulunmak için tekstil çerçevelerine geçmelerinin en büyük nedenlerdir.

 

 

Frameless® Outdoor

Kumaş üzerindeki baskı teknolojisinin, kullanılan mürekkebin özel olması ve kumaşın dış mekan kullanımına uygun olması  sebebi ile ürün dış mekanlarda rahatlıkla kullanilabilir.

Frameless® Kolon

Yeni geliştirdiğimiz Kolon sistemi sayesinde satış noktalarında kullanılmayan atıl kolanlarda mesajlarınızı gösterebileceksiniz.

Frameless® INFrame

Mağazaların vitrinlerinde kolay değişim sağlayan INFrame sistemi hem yerden kazanır hemde mesajınızı çok daha kolay gösterme imkanı sunar.

 

 

Frameless® Banner

Frameless® Banner modüler bir teşhir tanıtım sistemidir.

Frameless® Arc

Frameless® Arc ürünün en önemli özelliği kavisli olmasıdır.

 
 

 
 

Bize ulaşın

Daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız veya projenizi inceleyebilmemiz için, bizimle iletişime geçin.